Слова вдячності за постійний творчий пошук, активну участь у житті громади, щирі побажання подальших успіхів звучали від представників влади і керівників міських закладів освіти на адресу директора ЦДЮТ Віри Іваненко та всього трудового колективу. Згадали й про попередніх очільників закладу, а також працівників, яких вже немає серед живих, але які залишили в ньому частину своєї душі.
За високий професіоналізм і багаторічну сумлінну працю фахівців Центру нагороджено Почесними грамотами міської ради та Відділу освіти, культури, молоді та спорту. Представники закладу, у свою чергу, дякували народному депутату України Анатолію Євлахову, ПАТ «Слов’янські шпалери – КФТП» та Благодійному комітету «Слов’янський», підприємствам, установам та організаціям, приватним підприємцям, які постійно підтримують починання вихованців ЦДЮТ.
Цьогорічні випускники отримали відзнаки Центру, а сам заклад поповнився оргтехнікою та отримав цінні подарунки від гостей свята.
Джерело http://koryukivka-rada.gov.ua/
![](/_nw/56/s18150621.jpg)
![](/_nw/56/s63993131.jpg)
![](/_nw/56/s68823662.jpg)
![](/_nw/56/s76139990.jpg)
![](/_nw/56/s69747394.jpg)
![](/_nw/56/s60619745.jpg)
![](/_nw/56/s08432325.jpg)
![](/_nw/56/s02438374.jpg)
![](/_nw/56/s13924330.jpg)
![](/_nw/56/s63598653.jpg)
![](/_nw/56/s40878221.jpg)
![](/_nw/56/s57497737.jpg)
![](/_nw/56/s87485452.jpg)
![](/_nw/56/s78434611.jpg)
![](/_nw/56/s58279361.jpg)
![](/_nw/56/s54166634.jpg)
![](/_nw/56/s19010728.jpg)
![](/_nw/56/s72620366.jpg)
![](/_nw/56/s27377451.jpg)
![](/_nw/56/s53103472.jpg)
![](/_nw/56/s60884671.jpg)
![](/_nw/56/s87717572.jpg)
![](/_nw/56/s11453123.jpg)
![](/_nw/56/s08702164.jpg)
![](/_nw/56/s05410643.jpg)
![](/_nw/56/s29584942.jpg)
![](/_nw/56/s53912504.jpg)
![](/_nw/56/s77477590.jpg)
![](/_nw/56/s79085754.jpg)
![](/_nw/56/s52854809.jpg)
![](/_nw/56/s43170990.jpg)