Корюківською районною організацією політичної партії «НАШ КРАЙ» 1. Земляний Олег Васильович 21.08.1975 Фізична особа-підприємець Перший кандидат, округ
2. Анопченко Валентин Петрович 29.08.1965 Лісник Комунальне підприємство «Корюківка ліс» 24
3. Батюк Олександр Миколайович 21.03.1978 Майстер Комунальне підприємство «Корюківка ліс» 14
4. Биков Олександр Миколайович 12.01.1968 Заступник міського голови Корюківська міська рада 18
5. Броско Інна Анатоліївна 26.10.1965 Заступник директора Наумівська ЗОШ І-ІІІ ст. 22
6. Воскобойник Катерина Миколаївна 28.02.1964 Пенсіонерка 7
7. Гаврюш Михайло Євгенійович 09.10.1958 Приватний підприємець Приватний підприємець 5
8. Галущенко Сергій Володимирович 27.09.1976 Директор КП «Корюківка- водоканал» 9
9 Давиденко Галина Федорівна 03.09.1963 ФОП Давиденко Г.Ф. 10
10. Добродій Олександр Олександрович 23.12.1975 Директор ПСП «Стиль» 21
11. Жарий Дмитро Сергійович 03.11.1984 Тимчасово не працює Тимчасово не працює 23
12. Коваленко Сергій Володимирович 23.07.1966 Начальник відділу ПАТ «Слов’янські шпалери КФТП» 15
13. Кравченко Наталія Борисівна 15.11.1969 ПРАТ «Куликівське молоко» Заготівельник 19
14. Левченко Максим Олександрович 10.06.1988 Корюківський РВ ДВС ГТУЮ 16
15. Малиш Володимир Леонідович 09.08.1985 Директор АЗС «ОЛАС» 12
16. Малиш Леонід Володимирович 31.10.1959 Перший заступник міського голови Корюківська міськрада 11
17. Матюха Ігор Валерійович 26.02.1973 Директор ТОВ «Кліар Енерджі» Корюківської ТЕС 26
18 Мороз Світлана Володимирівна 02.02.1950 Директор ТОВ «Корюківська АСС» 13
19. Нековаль Ярослав Сергійович 12.08.1988 Директор ТОВ «Пульс 24» 3
20. Олійник Світлана Олександрівна 02.04.1973 Секретар Корюківська міська рада 17
21. Остапенко Лариса Григорівна 13.03. 1965 Директор Корюківська гімназія 1
22. Полях Микола Феодосійович 13.10.1965 Начальник Корюківська ЖЕК 4
23. Саченко Максим Вікторович 05.07.1989 Машиніст ПАТ «Слов’янські шпалери-КФТП» 2
24 Сидоренко Андрій Олександрович 18.03.1984 Інженер ПАТ «Слов’янські шпалери-КФТП» 8
25 Хоменко Олена Володимирівна 27.01.1983 Спеціаліст землевпорядник Корюківська міська рада 6
Корюківською районною організацією Політичної партії «Опозиційний блок»
Тарасенко Василь Олексійович 17.03.1950 Зав. стомат. відділ. Корюківська ЦРЛ Перший кандидат, округ
2 Бабич Вікторія Сергіївна 13.01.1991р Юрисконсульт ВП «Корюківський РЕМ» 11
3 Бабич Людмила Олексіївна 11.05.1961р Директор Корюківський районний історичний музей 1
4 Бузак Іван Іванович 12.06.1955р Провідний інженер з охорони праці «Корюківкаліс» 7
5 Богдановська Марина Олександрівна 11.03.1983р Психолог Корюківський ДНЗ №1 «Дельфін» 18
6 Васильєва Алла Анатоліївна 20.09.1970р Фізична особа-підприємець 4
7 Гурбик Анатолій Дмитрович 16.04.1960р Тимчасово не працює 22
Корюківською районною організацією Політичної партії «Нова держава»
1. Науменко Олександр Миколайович 13.12.1958 Пенсіонер Перший кандидат, округ
2. Хоменко Анатолій Михайлович 14.09.1947 Пенсіонер 3
3. Зіненко Василь Іванович 03.01. 1948 Пенсіонер 17